Raidsonic | External enclosure for 3.5" SATA HDDs with USB 3.0 interface and UASP Support | IB-377U3
- TootjadRaidsonic
- Mudel: IB-377U3
- Saadavus: 5
-
31€
Raidsonic | External enclosure for 3.5" SATA HDDs with USB 3.0 interface and UASP Support | IB-377U3
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross depth master carton | 505 mm |
| Gross height (mm) | 235 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Gross weight | 0.636 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross width master carton | 470 mm |
| Materjal | Aluminium, Plastic |
| Muud funktsioonid | Enclosure for 1x 3.5" SATA HDD to USB 3.0 Transfer rates: USB 3.0 up to 5 Gbit/s Supports UASP function Downwardly compatible to USB 2.0 and 1.1 Supports Plug & Play and Hot Swap Supports SATA III HDD Low noise, fanless design. Enclosure for 1x 3.5" SATA |
| Net weight | 0.591 kg |
| Net weight master carton | 12.72 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 500 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 45 g |
| Producer | Raidsonic |
| Producer product family | External enclosure for 3.5" SATA HDDs with USB 3.0 interface and UASP Support |
| Producer product name | IB-377U3 |
| Tare weight (kg) | 0.045 kg |
| Tare weight master carton | 1.17 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0027495 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: raidsonic external enclosure for 35 sata hdds with usb 30 interface and uasp support ib-377u3, ib-377u3, raidsonic, lisaseadmed

